Hakkımızda

BeslenmeRehberim.net sağlıklı beslenme, diyet ve zayıflama konularında en doğru ve en güncel bilgileri sizlere sunmak adına 15 Şubat 2016 tarihi itibariyle yayın hayatına başlamıştır. Tamamı diyetisyen ve beslenme ve diyetetik bölümü öğrencilerinden oluşan profesyonel yazar kadromuz ile siz değerli takipçilerimizin beslenme üzerine aklınıza takılan tüm sorulara cevaplarını vermeye çalışacağız

Biz Kimiz

Bizler beslenme ve diyetetik bölümü mezun veya mensubu, 4 yıl boyunca sağlık ve beslenme üzerine profesyonel eğitim almış/alan, öğrendiğimiz mesleki bilgileri ve tecrübelerimizle sizlere beslenme konusunda yol göstermeyi amaç edinmiş, sayıs her geçen gün armakta olan ve mesleğini seven sağlık profesyonelleri ve adaylarıyız.

Amacımız

Sayıları her geçen gün artan ve insan sağlığını hiçe sayarak, diyetisyenlik mesleği ile alakası olmayan kişilerin gerek web dünyası gerekse televizyonlar ile insan sağlığını hiçe sayarak yaptıkları popülerite ve hit amacı güden yalan yanlış bilgileri program ve paylaşımlara tepkikimizi ortaya koymak ve doğru bilgileri sizlere sunmak adına 2016 yılının ilk aylarında yola çıktığımız yolda tüm gücümüzle devam edeceğiz.

İnsanları mucizevi besinler, diyet listeleri ve zayıflama ilaçları ile kandırarak sağlıklı beslenme ilkelerinden uzaklaştıran web sitelerinin her geçen gün artmaktadır. Bu alanda herhangi bir düzenleme yapılaması ile de artmaya devam edeceği bir gerçektir. Bizler diyetisyenlik mesleğine sahip çıkmak ve sesimizi tüm Türkiyeye duyurabilmek adınaçıktığımız yolda her zaman en doğru ve en güncel bilgileri sunmayı kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız.

Hedefimiz

Beslenmerehberim.net ekibi olarak temel hedifimiz internet dünyasında kısa sürede sesimizi duyurup daha büyük kitlelere ulaşmaktır. Bu yolda profesyonel ekimizle yorulmadan endikkatli şekilde çalışmaya devam edecek ve ziyaretçi sayımızla beraber ekip kadromuzuda genişletmeye çalışacağız.

Bize destek olun

Sitemizi sık kullananlara ekleyerek vaya rss akışına abone olarak sürekli takip edebilir. Üyelik sistemimizi kullnarak sitemize kolayca üye olabilir veya mail bülten aboneliğimizi kullanarak yayınlanan yazılardan anlık olarak haberdar olabilirsiniz. Bizleri facebook, twitter ve instagram üzerinden takip ederek sağlıklı beslenme, zayıflama ve diyet üzerine yaptığımız paylaşımlara ulaşabilirsiniz..

Beslenmerehberim.net ailesi olarak sizlere sağlıklı ve mutlu günler dileriz.